תחומי העיסוק

חוזים

כאן הכל מתחיל, חוזה טוב, אשר מביא לידי ביטוי את רצון הצדדים, נותן כלים לפתרון בעיות או מחלוקות אשר לא נצפו מראש, מאפשר לצדדים להגשים את המטרה העסקית בעטיה נכרת החוזה ועשוי בעתיד, לחסוך ללקוח כסף וזמן בהתדיינויות מיותרות בבית המשפט.

מכרזים

עסקים רבים מגישים הצעות במכרזים מבלי שעו"ד יבדוק את המכרז, לרוב במחשבה כי המכרז הוא עובדה מוגמרת שלא ניתן לשנותה. בדיקה קפדנית ומקצועית של מכרז מאפשרת גם השגה בפני ועדת המכרזים, טרם הגשת הצעה וגם הגשת ערר על תוצאות המכרז, דרך אשר לעיתים חסומה בפני מי שלא הגיש ערר.

לשון הרע

היום בעידן הרשתות החברתיות, לשון הרע מתפשטת כאש בשדה קוצים ועל כן נחוצה פעולה מיידית ונחרצת לרבות, במידת הצורך, פניה לערכאות בבקשה לצו מיידי המורה על הסרת הפרסום.

ליטיגציה אזרחית ומסחרים

אנו מאמינים כי, ניתן לפתור בעיות רבות מחוץ לכותלי בית המשפט ובכך לחסוך ללקוח זמן, אנרגיה וכסף אך לא בכל מחיר. במקרים בהם אין אפשרות אחרת, המשרד ממליץ לפנות להליכים משפטיים, ואנו ומייצגים בהליכים שונים על מנת למצות את זכויות הלקוח. אנו, בשיתוף עם הלקוח, בונים את האסטרטגיה הנחוצה למיצוי הזכויות בתיק ומייצג בתיק, תוך הקפדה על האסטרטגיה ומעקב שוטף אחר התפתחות ההליך.

עבירות מסחריות

לא פעם, הרגולציה הופכת פעולות אזרחיות ומסחריות, אשר מתבצעות באופן שגוי, לעברות פליליות, לדוגמא: בניה ללא היתר, העסקת עובד זר ללא היתרים מתאימים, הפעלת מוסך ללא היתרים מתאימים ועוד, המהווים עברות פליליות לכל דבר ועניין. עורך דין ליביו לופן, סגן ניצב בדימוס אשר שימש בתפקידים רבים בתחום החקירות ואף פיקד על משטרת לוד מטפל בהצלחה בתיקים הפלילים שצמחו מפעילות מסחרית. לעו"ד לופן נסיון עשיר בתחום הפלילי ובהתנהלות אל מול הפרקליטות וגורמי תביעה נוספים ומטפל, במסגרת המשרד, בסוגיות הפליליות הנלוות.

משפט מינהלי

פעילות שונה ומגוונת מצריכה לא פעם אישורים ו/או היתרים כמו גם עמידה בתנאי הרגולטור. לעתים בגופים ציבוריים שונים מתקבלות החלטות המשפיעות על העסק ללא הפעלת שיקול דעת מתאים. המשפט המנהלי הוא הדרך לתקוף החלטות אלו ולתקנן. למשרד הצלחות בתקיפת החלטות מנהליות שונות והגיש עתירות מנהליות ועתירות לבג"צ כנגד גופים שונים כגון מכון ויצמן, שר האוצר, לשכת יועצי המס ועוד.